fbpx

Чому з VAM System не вийде викрасти авто?

Ризик того, що ваш автомобіль потрапить в руки зловмисників, сьогодні такий же великий, як і 20-30 років тому. Статистика стверджує, що в Україні щорічно викрадають близько 12 тис. транспортних засобів. Сучасні зловмисники стали більш «підкованими» в технічних питаннях, що стосуються охоронних систем. Вони знають, як перехопити і скопіювати радіосигнал, як відключити сигналізацію і усунути механічні запори, що заважають завести автомобіль.

Що робити, запитаєте ви? Невже немає способу ефективно захистити транспортний засіб? Є – це протиугінна система нового покоління від компанії VAM system. Ця охоронна установка гарантує ваш спокійний сон. Викрасти машину, на якій встановлена Vampire Lite – завдання з розряду непосильних.

Які складнощі виникнуть у зловмисників?

Злодії, які звикли діяти в рамках певних алгоритмів, просто будуть збиті з пантелику. Машина з «протиугінкою» нового покоління надійно захищена від протиправних дій третіх осіб. Зловмисники не зможуть:

  • скористатися кодграбером;
  • застосувати «вудочку»;
  • перехопити радіосигнал;
  • зламати ЕБУ.

Система Vampire Lite поєднує в собі електронні і механічні принципи. «Протиугінка» блокує 7 різних вузлів транспортного засобу. Захисний механізм не дозволяє функціонувати двигуну, педалі зчеплення, акумулятору, паливній системі, ручному гальмові, рулеві, електронному блоку управління.

Електромеханічний ключ – це унікальний код, який не повторюється ні на жодному автомобілеві. Такий захист стійкий до різних приглушувачів радіосигналу, не зчитується діагностичними пристроями і абсолютно незалежний від системи електропостачання транспортного засобу.

Протиугінна система не оснащена GSM модулем, тому дізнатися про розташування заблокованих вузлів злодії не зможуть. Поєднання кодів настільки складне, що на спроби зламати VAM комплекс знадобиться не менше 5 годин, при цьому викрасти машину все одно не вдасться. Шанс вгадати комбінацію кодів становить 1 до 200 000.

Результати роботи системи Vampire Lite

Протиугінна охоронна система розроблялася і вдосконалювалася протягом 20 років. Її встановлення настільки складна справа, що займатися такою роботою можуть тільки спеціально навчені майстри. За всю історію існування Vampire Lite було скоєно 600 спроб викрадення автомобілів, на яких була встановлена дана «протиугінка». Всі вони виявилися неуспішними – злодіям не вдалося заволодіти транспортним засобом.

Продукція компанії VAM розроблена і сертифікована в Словаччині. На сьогоднішній день аналогів їй немає. Зацікавила охоронна система нового покоління – звертайтеся в VAM system. Майстри узгодять з вами деталі співпраці і підберуть зручний для вас час монтажу охоронної системи. Якщо не можете приїхати самі до Києва, фахівці встановлять Vampire Lite у вас в гаражі.

 

Замовити систему / отримати консультацiю


    Ваша машина буде захищена від злодіїв
    Система безпеки VAM
    Вгору