fbpx

Комплексний захист Vampire Lite з GPS трекером

Якої б марки або моделі не був ваш автомобіль, ризик викрадення існує завжди. За статистикою в Україні щорічно від крадіжок страждають близько 12 тис. автовласників. Такі цифри красномовно говорять про необхідність встановлення якісної протиугінної системи для захисту своєї машини.

З поширених на сьогодні способів захисту можна назвати наступні:

  • Автосигналізація. Дана система включає сигнал-сповіщення при спробах несанкціонованого проникнення в салон машини або при інших спробах заволодіти транспортним засобом.
  • Імобілайзер або так звана «секретка». Це спеціальна кнопка, що блокує запуск двигуна під час відсутності водія.
  • Механічні протиугінні засоби (блокатори). Це спеціальні пристосування, які не дозволяють виконати запуск двигуна, рульового управління та інших вузлів транспортного засобу.

Чому всі ці способи не завжди працюють?

Використовувати зазначені вище протиугінні засоби не завжди виправдано. Річ у тім, що сучасні викрадачі навчилися обходити такі протиугінні системи за допомогою спеціальних технічних пристроїв.

Є ряд приладів («вудки», кодграбери, дешифратори сигналів, зчитувачі та ін.), які використовують злодії, щоб заволодіти чужим транспортним засобом. Наприклад, з кодграбером злодій викраде машину за кілька секунд. Водій може відійти від авто на пару хвилин – повернеться, а від машини вже й слід прохолов.

А ось з протиугінною системою нового покоління Vampire Lite такого не відбудеться. Даний охоронний комплекс надзвичайно ефективний і при цьому не має аналогів. Установка являє собою унікальний електромеханічний код, який розгадати нереально. Після того як водій виймає чіп-ключ з приймача, в автомобілі блокуються до 7 різних вузлів. Визначити, які саме, не зможе жоден зчитувач або діагностичний пристрій.

Система Vampire Lite зовні дуже схожа зі звичайною заводською проводкою. Вона не підключена до електроживлення автомобіля, тому не може бути ідентифікована. Установка є найбільш ефективною з усіх наявних на сучасному ринку.

Що являє собою Vampire Lite з GPS трекером?

Для тих водіїв, які хочуть відстежувати місце розташування свого автомобіля в режимі 24/7, компанія VAM System пропонує інноваційну розробку. Це додатковий елемент захисту, який можна встановити одночасно з основним.

Протиугінна система з GPS трекером від литовської компанiї Teltonika – зручне рішення не тільки для власників приватних автомобілів, а й для організацій, що мають великий автопарк. Такий підхід дозволяє контролювати траєкторію руху транспортних засобів, а також використання палива. 

З GPS трекером можна виконувати моніторинг машини в режимі реального часу. Для цього достатньо завантажити на смартфон або планшет спеціальний додаток. З усіх питань співробітництва звертайтеся до менеджерів компанії VAM System.

 

Замовити систему / отримати консультацiю


    Ваша машина буде захищена від злодіїв
    Система безпеки VAM
    Вгору