fbpx

Переваги Vam System

Крадіжка машини – серйозний удар для будь-якого водія. Автомобіль для багатьох сьогодні не тільки зручний засіб переміщення, але і частина іміджу, можливість вести бізнес. Тому автовласники намагаються захистити свій транспорт від зазіхань недоброзичливців.

На ринку охоронних систем представлені різні захисні комплекси. Можна встановити сигналізацію, поставити «секретку» або постаратися запобігти викраденню шляхом механічних блокіраторів. Однак, як показує практика, жоден з перерахованих методів, і навіть їх комбінація не гарантують водієві спокійний сон. Машини викрадають із завидною регулярністю, при цьому не гребують старенькими радянськими моделями. А дорогі авто бізнес-класу – викрадають і поготів.

Нове слово в питаннях протиугінного захисту

Існує чимало способів захистити транспортний засіб від викрадення. При цьому жоден з них не дасть 100% гарантії. Знизити ризики – так, це можливо. Але повністю запобігти крадіжці – ні. Якщо ви хочете максимально захистити свою машину, зверніть увагу на продукт словацького виробника Vam System. Це протиугінна система з інноваційним підходом. Аналогів даному охоронному комплексу на сьогодні немає.

Чому викрадають машини? Тому що сучасні зловмисники досить «підковані» в технічних питаннях і дуже добре розбираються в тому, як влаштована та чи інша система захисту. Злодії можуть за лічені секунди:

 • відключити сигнал сирени;
 • застосувати діагностичний пристрій, щоб скопіювати радіосигнал;
 • використати ключ-дублікат.

Якщо ж на машині встановлена протиугінна система Vam System, перераховані вище «фокуси» збентежать злодія. Подібні прийоми просто не спрацюють, і викрадення реалізувати не вийде.

Чому Vam System?

Технологічність сучасного автотранспорту – це добре. Але з іншого боку вона полегшує завдання злодіям. Хорошим підтвердженням цим словами може слугувати система безключового доступу. Зловмисники навчилися користуватися спеціальними дешифраторами – кодграбберами – які легко зламують подібні сигнали.

Використання сучасної «навороченої» сигналізації дає автовласникам помилкове відчуття спокою. Лиходії можуть перехоплювати GPS, GSM сигнали і викрадати такі машини. Ще один поширений спосіб захисту автотранспорту – іммобілайзер. Такі пристрої блокують роботу двигуна на час відсутності водія. Однак і це охоронне налаштування не злякає професійного викрадача.

Протиугінна система Vam System здатна повністю знерухомити автомобіль. Електромеханічний ключ блокує до 7 різних вузлів машини, після чого викрасти її практично неможливо. «Протиугінка» Vam System:

 • Не передає і не приймає радіо- і GPS сигнали, тому використовувати діагностичні пристрої, кодграбери, зчитувачі не вийде.
 • Не живиться від батарейок і не підключена до системи електроживлення транспортного засобу, завдяки чому ідентифікувати її присутність неможливо.
 • Блоковані плюсові і мінусові обводи виглядають як заводська проводка.

Для викрадення авто, на якому встановлена система Vam System, доведеться витратити не менше 5 годин на розбір машини і пошуку блокувань. Але і це не дасть злодіям втілити в реальність свої витівки. Для детальної консультації та установки сучасної протиугінної системи звертайтеся до менеджерів компанії Vam System.

 

Замовити систему / отримати консультацiю


  Ваша машина буде захищена від злодіїв
  Система безпеки VAM
  Вгору