fbpx

Що конкретно блокує Vampire Lite?

Сучасна протиугінна система від компанії VAM system – це надійний захист вашого транспортного засобу від злому, крадіжки і викрадення. Охоронна установка має вигляд електромеханічного ключа і поєднує в собі електронні і механічні принципи. Завдяки такому підходу Vampire Lite перетворює автомобіль на неприступну фортецю для зловмисників.

Злодії не зможуть зняти або розблокувати захист без так званого чорного ящика. Це спеціальний ключ, який з вигляду нагадує звичайний брелок. Як тільки автовласник вставить ключ-чіп в спеціальний приймач, всі заблоковані елементи автомобіля стануть функціональними. Тільки після цього можна завести машину.

Як працює Vampire Lite?

Охоронна система являє собою складну комбінацію електромеханічних блокувань. Монтаж може займати від 2 до 5 годин. При цьому встановлювати систему безпеки можуть тільки сертифіковані майстри, які проходять тривалу підготовку в Словаччині. За зовнішнім виглядом вбудований захист Vampire Lite виглядає як заводська проводка.

Установка блокує плюсові і мінусові обводи. Провід надійно сховані від сторонніх очей. Не можна самостійно скрутити дроти і досягти бажаного результату – весь процес монтажу повинен проходити під контролем фахівців.

Як тільки водій залишає транспортний засіб, машина автоматично стає недоступна для третіх осіб. Максимум, що можуть зробити зловмисники – це проникнути всередину салону, пошкодивши двері або скло. При спробах зняти колеса, замінити ЕБУ, буксирувати транспортний засіб система захисту видає звук сирени.

Які вузли блокує Vampire Lite?

Система захисту повністю унікальна. Навіть якщо вона монтується на автомобілях однієї моделі, електромеханічний ключ підбирається індивідуально. Його не можна видалити, зчитати чи підмінити. 

Важливою перевагою для сучасних автомобілів можна вважати те, що встановлена система працює автономно. У неї немає батарейок, і вона не підключена до системи електроживлення машини. Транспортний засіб не фіксує у своїй електронній «начинці», яка саме система безпеки встановлена.

Vampire Lite блокує:

 • Силовий агрегат автомобіля – завести мотор і змусити машину їхати не вийде.
 • Педаль зчеплення – даний елемент не функціонує, поки не активується чіпом.
 • Електроніка транспортного засобу – машина повністю «паралізована» і не реагує на команди.
 • Акумуляторна батарея – цей вузол блокує вироблення електрики для бортових цілей і запуску двигуна.
 • Паливна система – в двигун не надходить паливо до розблокування.
 • Ручне гальмо – даний вузол стає повністю непідконтрольним.
 • ЕБУ – машина непідконтрольна, вона не реагує на спроби задати команди.

Коли водій виймає електромеханічний ключ, активується система захисту. Злодіям не допоможе ні зчитувач, ні глушник сигналу, ні діагностичний пристрій. Єдиний вихід – повністю розбирати автомобіль в пошуках заблокованих вузлів. Але на це піде не менше 5 годин. Для запуску ж знадобиться знову зібрати всі контакти. На практиці це створює серйозні труднощі для зловмисників, а, значить, машину викрасти вони не зможуть.

З усіх питань, що стосуються технічних особливостей системи захисту Vampire Lite, звертайтеся в компанію VAM system. Вас проконсультують, запропонують зручні форми співробітництва.

 

Замовити систему / отримати консультацiю


  Ваша машина буде захищена від злодіїв
  Система безпеки VAM
  Вгору