fbpx

VAM System – преміальна протиугінна система

За статистикою в Україні щорічно викрадають близько 12 тис. автомобілів. При цьому крадуть машини різного класу: від преміум моделей до стареньких «Жигулі». Штатні системи захисту, які встановлюються на авто, не завжди здатні повною мірою захистити транспортний засіб від посягань третіх осіб. Зловмисники знають, як відключити сигналізацію, обійти «секретки» і зняти механічні запори.

У відповідь на сучасні реалії ринку компанія VAM System створила інноваційний продукт, у якого немає аналогів. Це протиугінна система, яка розроблена в Словаччині і продається для автовласників протягом 20 років. Завдяки постійному розвитку і вдосконаленню компанії вдалося створити неперевершений продукт. За весь час існування VAM System було зафіксовано 600 спроб викрадення транспортних засобів. Всі вони виявилися неуспішними.

У чому принципова відмінність VAM System від інших систем захисту?

VAM System легко встановити на машину будь-якої марки. Монтаж займає 2-5 годин в залежності від типу транспортного засобу. Після цього автомобіль стає недоступним для зловмисників. Конструктивно VAM System – це невеликий чіп-брелок, який вставляється в спеціальний приймач. 

Як тільки водій виймає захисний ключ, машина стає недосяжною для третіх осіб. Принцип роботи ключа – електромеханічний. Система захисту замикає різні вузли транспортного засобу, після чого завести авто стає неможливо.

VAM System – це унікальний електромеханічний код. Імовірність вгадати комбінацію такого ключа становить 1: 200 000, що на практиці означає, що зловмисникам доведеться витратити не менше 5 годин, щоб розібрати машину і знайти розташування блокувань.

«Протиугінка» блокує:

 • двигун;
 • педаль зчеплення;
 • паливну систему;
 • ручне гальмо;
 • ЕБУ;
 • акумулятор;
 • електронну «начинку».

Чому VAM System – це найкраще рішення на сьогодні?

Протиугінна система VAM System працює без батарейок. Крім того, вона не підключена до системи живлення автомобіля. Це означає, що злодії не зможуть визначити розташування охоронних елементів. Провід інтегруються у внутрішні елементи різних вузлів машини і виглядають як заводські. Охоронна система блокує плюсові і мінусові обводи, після чого авто стає повністю заблокованим.

Різні зчитувачі, діагностичні пристрої, глушники, «вудочки» будуть безсилі. Зловмисникам не вдасться скопіювати код і викрасти машину. Вихід один – власноручно розбирати транспортний засіб на окремі елементи і шукати заблоковані вузли.

Протиугінні системи VAM System:

 • Не приймають і не передають радіосигнали.
 • Не оснащуються GSM модулями.
 • Не підключаються до системи електроживлення автомобіля.

Встановити охоронну систему VAM System можна на автомобілі, що працюють на бензині, дизелі. Також комплексний захист буде працювати на гібридних моделях. З усіх питань співпраці звертайтеся до фахівців VAM System.

 

Замовити систему / отримати консультацiю


  Ваша машина буде захищена від злодіїв
  Система безпеки VAM
  Вгору