fbpx

Як крадуть автомобілі?

Здавалося б «лихі 90-ті», коли автомобілі викрадали на кожному кроці, давно минули. Але на жаль – статистика говорить про те, що крадіжки сьогодні буденна справа. Щорічно в Україні фіксують від 10 тис. до 12 тис. незаконних проникнень в автомобілі різних марок.
Попри те, що сучасні протиугінні системи стали більш «просунутими», зловмисники теж не сиділи, склавши руки. Злодії досить обізнані у технічних «слабинках» різних засобів захисту, які встановлюють на транспортних засобах. Машини викрадають повсюдно. Злодії можуть заволодіти вашим транспортним засобом, якщо:

  • Авто залишається на ніч в місцях, не призначених для паркування.
  • Водій поставив машину біля торгового центру і відсутній протягом тривалого періоду.
  • Машина знаходиться в погано освітленому місці.

При цьому зловмисників не злякати звуком сигналізації – сирена вже давно стала звичним явищем, на яке не реагують. Злодії примудряються відключити механічні запори і найскладніші «секретки». При цьому викрадають як старенькі «Жигулі», так авто преміум класу – Lexus, BMW, Mercedes та інші.

Найпоширеніші способи викрадення автомобілів

Сучасні злодії дуже винахідливі. Вони легко можуть відключити сигналізацію, перехопити сигнал брелока, скористатися дублікатом ключа запалювання. Такі схеми відпрацьовані до дрібниць. Ось ТОП 5 способів заволодіти вашим автомобілем:

  1. Викрадення за допомогою кодграбера. З появою машин з електронним обладнанням зловмисники навчилися обманним шляхом розкривати двері і активувати ключ запалювання. Зовні кодграбер виглядає як звичайний брелок. Як тільки власник транспортного засобу залишає авто, зловмисник перехоплює сигнал, щоб згодом відтворити його і заволодіти автомобілем.
  2. Викрадення автомобілів з системою безключового доступу (Smart Key). Заволодіти таким транспортним засобом простіше простого. Зловмисники користуються не кодграбером, а «вудкою». Це подовжувач штатного ключа. Таке пристосування підсилює радіосигнал картки-ключа, який знаходиться у водія.
  3. Злом електроніки. Досвідченому злодієві знадобиться приблизно 1,5 хвилини, щоб обійти вбудований імобілайзер. Використовуючи складні технічні пристосування, зловмисники копіюють деякі встановлені електронні модулі і заводять автомобіль без «рідного» ключа.
  4. Викрадення старим «дідівським» методом. Такий прийом найчастіше використовується у випадку зі старими автомобілями. Зловмисники розбивають скло, проникають всередину салону, скручують дроти – і готово.
  5. Крадіжка ключів. Такий підхід найчастіше використовується, коли водій знаходиться в торговому центрі, а автомобіль припаркований на вуличній стоянці. Зловмисники працюють в тандемі з кишеньковими злодіями.

Чи є спосіб захистити автомобіль від зловмисників?

Варто зауважити, що абсолютного способу захистити машину від крадіжки не існує. Але істотно ускладнити завдання зловмисникам цілком реально. Компанія VAM system пропонує найдосконалішу на сьогодні систему захисту. В її основі лежить електромеханічний принцип, тому зламати її практично нереально. Злодіям знадобиться близько 5 годин, щоб визначити, яким чином заблокований той чи інший вузол транспортного засобу. При цьому завести машину все одно не вийде.

Електромеханічний ключ – це унікальний набір кодів. Перехопити сигнал, скопіювати його або відключити неможливо. Шанс вгадати комбінацію складає 1:200 000. Протиугінна система блокує 7 важливих вузлів: двигун, ручне гальмо, електроніку, паливну систему, ЕБУ, акумулятор, педаль зчеплення. 

Така охорона система не передає і не приймає радіосигнали, не підтримує GPS, тому вона невразлива. Хочете спати спокійно? Замовте установку протиугінної системи VAM. Фахівці компанії можуть приїхати до вас в гараж і виконати роботи у зручний для вас час.

 

Замовити систему / отримати консультацiю


    Ваша машина буде захищена від злодіїв
    Система безпеки VAM
    Вгору